Jesteś tu: Biblioteka SGH > Polski

Tytuł

Rozszerzona wersja serwisu EMIS

Lead/Skrót

W ramach dostępu testowego otrzymaliśmy możliwość korzystania z serwisu EMIS Professional w wersji Region obejmującej kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Jest to bogatsza wersja EMISa, z którego  użytkownicy Biblioteki mogą korzystać na co dzień. Serwis będzie dostęony do 8 czerwca.

Treść aktualności

Uprzejmie informujemy, że do dnia 8 czerwca mają Państwo możliwość korzystania z Serwisu EMIS Professional w wersji Region obejmującej kraje Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Dostęp do bogatszego zasobu został umożliwiony uczelni w ramach dotychczasowej subskrypcji EMIS Intelligence - Polska.

EMIS Professional.png
Serwis EMIS Professional zapewnia dostęp do tych samych danych, które zawiera EMIS Intelligence oraz dodatkowe narzędzia:

(w zakładce "SPÓŁKA ANALIZA")

• Deal Watchinformacje dot. rynku fuzji i przejęć, w tym intencji i planowanych transakcji, raportów i rankingów doradców,
  • Zaawansowany Screener, Ranking Firm, Analiza Kredytowa Spółeknarzędzia do analizy finansowej spółek.

(w zakładce "SEKTOR ANALIZA")

• Piramida DuPoint, Analiza Koncentracji, Rozkład Statystyczny, Porównanie Trendów - narzędzia do analizy sektorowej,
  • Narzędzie scoringowe Benchmark przy profilach spółek i sektorachanaliza kondycji spółki na tle sektora, analiza porównawcza sektorów.

Baza jest dostępna w sieci uczelnianej na dotychczasowych zasadach, tj. bez dostępu zdalnego dla studentów.

Aktualności - kategoria

Data początkowa publikacji

2018-05-10 08:00

Wygasa