Szkolenie biblioteczne on-line

2017-09-25 kategoria: informacja szkolenie

​Studenci rozpoczynający studia licencjackie oraz magisterskie* w SGH na pierwszym semestrze zobowiązani są do realizacji trzech e-learningowych szkoleń instruktażowych:

• szkolenia bibliotecznego
  • szkolenia BHP
  • szkolenia z podstaw ochrony własności intelektualnej

Aby zrealizować szkolenia, należy zalogować się na platformę e-learningową www.e-sgh.pl wykorzystując login i hasło do sieci SGH (dane do logowania się np. do poczty elektronicznej SGH czy Wirtualnego Dziekanatu).

esgh-logo.jpg

Szkolenia będą aktywne od 1 października 2017 r.

Do 8 listopada 2017r. należy zapoznać się z materiałami
    dydaktycznymi i rozwiązać obowiązkowe testy kończące szkolenia.

Ze szkoleń zwolnieni są studenci kontynuujący naukę w SGH na studiach magisterskich, którzy zrealizowali wymienione powyżej trzy szkolenia podczas studiów licencjackich. Jeśli student kontynuujący studia w SGH nie zrealizował podczas studiów licencjackich któregokolwiek ze szkoleń, jest zobowiązany do jego realizacji na I semestrze studiów magisterskich.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Centrum Otwartej Edukacji
    p. 226 / Gmach Główny SGH