Elektroniczna wersja rewersu w formacie PDF

2013-09-25 kategoria: informacja

​W formularzu wypełniamy aktywne (podświetlone) pola tylko po jednej stronie rewersu (druga strona wypełnia się automatycznie), możemy to zrobić metodą "kopiuj-wklej" z katalogu ALEPH lub wpisując ręcznie z klawiatury.

Elektroniczny formularz tak samo jak rewers papierowy służy do korzystania ze wszystkich materiałów dostępnych w Czytelni Biblioteki SGH, nie zastępuje go, lecz jest tylko wygodnym uzupełnieniem.W formularzu umieszczone są cztery rewersy, w przypadku zamawiania mniejszej liczby materiałów wydrukują się rewersy puste, które można wykorzystać innym razem wypisując je ręcznie.Przed złożeniem rewersów w czytelni należy je wyciąć.

Uwaga:

Prosimy o nie zmienianie wielkości rewersu, gdyż w innym formacie rewersy nie zostaną przyjęte.

(elektroniczny rewers czytelnia)

rewers_pracownik.png(elektroniczny rewers do wypożyczalni dla pracownika)