Apel do Pracowników naukowych SGH

2013-09-25 kategoria: informacja

W trosce o zapewnienie kompletności zbiorów Biblioteka SGH zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie do Oddziału Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów 1 lub 2 egzemplarzy publikacji własnych, jak również materiałów z konferencji i seminariów o tematyce społeczno-ekonomicznej.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o pomoc w doborze zagranicznej literatury ekonomicznej - głównie w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Chcemy kupować książki wartościowe i przydatne pracownikom naukowym oraz studentom SGH.

Kontakt:
Oddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów Biblioteki SGH
ul. Rakowiecka 22b, 02-521 Warszawa
(Gmach B, I piętro, p. 102)
tel. 22 564 8693 lub 22 564 9501
  • bkreze (w domenie sgh.waw.pl) - dary literatury w języku polskim oraz dary i zakup w języku niemieckim
  • twisni (w domenie sgh.waw.pl) - dary i zakup literatury zagranicznej (poza językiem niemieckim)